חיפוש

זולה בים – כך תעשו את זה נכון

מי מאיתנו לא חלם מתישהו על לבנות זולה בים? מקום כיפי שישמש למפגש עם חברים ומפלט מחיי השגרה היום יומיים? או אפילו לעבור לגור שם לתקופה מסוימת, ולהירדם תוך כדי שמיעת רעש הגלים שמתנפצים על החוף? אם גם אתם והחברים שלכם רוצים לחוות את החוויה הזו, כך תוכלו לעשות זאת נכון!

 

איך תוכלו לסדר לעצמכם זולה נוחה בים?

ההגדרה הלא רשמית של זולה היא מקום שבו קיבצו כל מיני רהיטים שלא נמצאים בשימוש, והפכו אותם למעין בית קטן שנמצא במקום פתוח.

אם כן, כדי ליצור לעצמכם זולה כיפית וביתית, אתם תצטרכו למצוא ספות, שולחן, כריות או רהיטים אחרים שהבעלים שלהם כבר לא צריך אותם – ולהפוך אותם לשלכם. דרך אחת לעשות זאת היא להסתובב ברחוב ולמצוא שם מציאות – וכך גם לא תצטרכו לשלם כסף על הפריטים. דרך נוספת היא לקבץ פריט מכל בית של כל אחד מהחברים שמעוניינים לבנות זולה.

סביר להניח שלא תצטרכו לקנות חפצים ורהיטים חדשים כדי להקים את הזולה, כי כל הרעיון הוא שעושים שימוש ברהיטים שכבר קיימים ולא נמצאים בשימוש. הזולה גם ממוקמת באוויר הפתוח (בים, בחורשה או בכל מקום אחר בו הנוכחות שלכם לא תפריע לאף אחד), ולכן הרהיטים יהיו חשופים לפגעי מזג האוויר.

עם זאת, יש להניח שתצטרכו להשכיר את שירותיה של חברת הובלות, שתעביר את כל החפצים שמצאתם או אספתם מהמקום שבו הם נמצאים – הישר אל הזולה. חברת ההובלות תחסוך לכם את הצורך לסחוב רהיטים כבדים למרחק רב (לא כולם גרים ליד הים), או לנסות ולהעביר את החפצים באוטו (אך לרוב מדובר בחפצים גדולים שלא נכנסים למרבית סוגי המכוניות).

 

איך בוחרים את חברת ההובלות שתעשה זאת?

חשוב ליידע את חברת ההובלות שלא מדובר בהובלה רגילה של דירה, אלא בהובלה של פריטים שנמצאים במספר מקומות שונים – ורוצים לקבץ אותם למקום אחד. יש אף ליידע את החברה כי מקום היעד של ההובלה הוא לא סטנדרטי – הזולה ממוקמת בים או בחורשה, וייתכן שהנגישות למקום תהיה קשה עבור רכב של חברת הובלות.

ישנן חברות הובלה שמציעות הובלה למספר פריטים בודדים, כך שגם המחיר יהיה נמוך יותר וגם המובילים יודעים שמדובר בהובלה יחסית פשוטה. פרוצדורה כזו קיימת למשל בחברת ההובלות פיק אפ, שמציעה הובלות לכל חלקי הארץ במחירים נוחים והוגנים.

אף על פי כן, תצטרכו לקחת בחשבון שככל שהנגישות למקום הזולה יהיה פחות נוח, כך המחיר עשוי לעלות. במידה וחברת ההובלות תסכים, ניתן יהיה להגיע להסדר איתם בו מובילים את הרהיטים עד מקום מסוים, ומשם אתם תסחבו אותם בצורה עצמאית. כך תוכלו לחסוך בעלויות ההובלה, ואף לא יהיו השלכות לכך שהזולה אינה נגישה לרכבים.

 

ים

אולי תאהבו גם את

כלי נגינה
איך מעבירים פסנתר?

אם אתם רוצים להעביר את הפסנתר שלכם לדירה חדשה, אך אין לכם מושג כיצד לעשות זאת, אז דעו לכם שבעזרתה של חברת הובלות מקצועית תוכלו

קראו עוד »