חיפוש

3 טיפים לשמירה על ריהוט הגן לאורך זמן מהשמש

חודשי הקיץ הם ללא ספק הזמן האידיאלי ליהנות בגינה הביתית ולארח חברים ובני משפחה.

בילוי בגינה מתחיל בריהוט הגן, ובשל כך ישנה חשיבות רבה לשמור עליו בתקופה החמה.

לשם כך, ריכזנו עבורכם 3 טיפים לשמירה על ריהוט הגן לאורך מזן מהשמש, קדימה, בואו נתחיל.

 

מבוא

כיום, ריהוט הגן קיימים בעיצובים, אשר אינם נופלים מעיצוב ריהוט הבית עצמו. אולם, ריהוט הגן נשאר בגינה במשך כל ימות השנה, ביניהם גם בימי הקיץ החמים. בימים אלו, ריהוט הגן, לרבות שולחן, פינות ישיבה, מנגל וכו', חשוף באופן ישיר לקרני השמש החמות, אשר עלולות לגרום לנזקים. חשיפה לקרני השמש עלולה לגרום לדהיית צבעי הריהוט, וכן לבלאי מהיר.

 

כיסוי לריהוט גן

בחודשי החורף הגשומים, וכן כאשר ישנן רוחות חזקות, לא מעט אנשים נוטים להכניס לתוך הבית את ריהוט הגן על מנת לשמור עליו. מדובר בפתרון שאינו אפשרי בעבור רבים, וכן מצריך יכולות פיזיות. בניגוד להגנה בחודשי החורף, רבים אינם מספקים הגנה לריהוט הגן בחודשי הקיץ החמים. שימוש בכיסוי לריהוט הגן, יסייע לשמירה והגנה על ריהוט הגן, הן מפני הגשמים והרוחות בחורף, והן מפני קרני השמש בקיץ. באמצעות השימוש בכיסוי לריהוט הגן, תוכלו למנוע בלאי, דהייה, וכן נזקים נוספים אשר מובילים להחלפת ריהוט הגן בטרם עת.

 

פתרונות הצללה

כיום, ריהוט הגן מיוצר מחומרים איכותיים, אך אין זה אומר כי אין צורף להגן עליהם. כאשר מעוניינים ליהנות מריהוט הגן הנשאר לאורך זמן, ולהגן עליו מפני קרני השמש, ישנה חשיבות רבה לדאוג לפתרון הצללה מעליו.

ישנם לא מעט אפשרויות הצללה, לרבות שמשיות ופרגולות. פתרונות הצללה אלו, עמידים בפני תנאי מזג האוויר, ועשויים בדים העמידים בפני קרני השמש ודהייה.

 

לא רק מספקות הגנה – שמשיות מעוצבות

לצד העובדה כי השמשיות והפרגולות מספקות לנו הגנה על לריהוט הגן מפני נזקי השמש, הם גם מהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב הגינה. אם בעבר השמשיות היו מגיעות פשוטות ובמטרה להגן בלבד, כיום ניתן למצוא שמשיות במגוון רחב של דוגמאות, גדלים וצבעים, וליהנות מפריט עיצובי נוסף לגינה.

 

תחזוקה שוטפת לריהוט הגן

עוד טיפ, אשר יכול לסייע לשמור על ריהוט הגן לאורך זמן היא הקפדה על תחזוקה שוטפת. ניקיון ריהוט הגן, ושטיפתם באמצעות חומרים מיועדים לכך באופן שוטף, יסייע לשמור על המראה החיצוני שלהם. כמו כן, רכישת רהיטים בהם ניתן להסיר את הריפוד ולשטוף או לכבס אותו, תסייע להעניק לריפוד מראה נקי וחדש.

 

על רגל אחת – 3 טיפים לשמירה על ריהוט הגן לאורך זמן מהשמש

ריהוט הגן מהווה חלק בלתי נפרד מהגינה, ומאפשר ליהנות מהגינה ולארח חברים ובני משפחה. ריהוט הגן חשוף לקרני השמש, העלולות לגרום לבלאי ודהייה. בשל כך, ישנה חשיבות רבה להשתמש בשמשיות, בכיסויים, וכן להקפיד על תחזוקה שוטפת, על מנת לשמור על ריהוט הגן לאורך זמן.

פינת ישיבה

 

אולי תאהבו גם את