4 כלי הרכב המובילים של 2021

השנה החולפת הייתה שנה אבולוציונית כל הנוגע לעיצובי הרכב והטכנולוגיות הנלוות.

הרכבים החשמליים חוללו מהפכה בצרכנות הרכב של תושבי מדינת ישראל וההיברידי והחשמלי מתעלים על מנועי הבנזין והדיזל.

את התוצאות רואים על הכביש, ורק כדי לעשות לכם סדר בראש – אלה הם כלי הרכב המובילים לשנה שעוד רגע נגמרת.

 

יונדאי

ענקית הרכב הקוריאנית ממשיכה לככב ברשימת כלי הרכב המוזמנים ביותר בישראל. טוסון וסנטה פה בצורותיהן החדשות ובאפשרות היברידית הפכו לבלתי אפשריות להזמנה. יונדאי ישראל אפילו נכנסה לפח שוק חדש ודגמים רכבים של האלנטרה החדשה משמים נהגי מוניות כרכב עיקרי. אם אלו לא מספיקים לכם, תחשבו כמה דגמי יונדאי i10 ראיתם לאחרונה ליד הבית שלכם. עם הצלחה אי אפשר להתווכח.

 

מאזדה

קו העיצוב של רכבי מאזדה הפך להיות סימן ההיכר המרכזי של חברת הרכב היפנית. מאז שנכנסה מאזדה לפלח שוק רכבי SUV עם הדגם CX-5, אי אפשר לעצור את ההצלחה שלהם. מאזדה 2 הוא אחד הרכבים החסכוניים ביותר, מאזדה 3 החדשה היא גולת הכותרת של עיצוב וארגונומיות וככל שהשנים יעברו, מאזדה תמשיך לחזק את סדרת ה – SUV שלה. מה זה אומר? רכבי 7 מושבים, רכבים חשמליים ורכבי משפחה – פנאי עם כל הנוחות שיש לחברה להציע.

 

סקודה

חברת הרכב הרומנית שנלקחה תחת כנפיה של חברת פולקסווגנג הפכה להיות אחת מיצרניות הרכב האהובות ביותר על הישראלים. רכבי סקודה הם גם אלגנטיים אך מוצעים במחירים יחסית נגישים. דגם פאביה הוא אחד מהנפוצים ביותר במדינת ישראל והוא ידוע בחסכוניות בדלק. דגמי אוקטביה וסופרב הם רכבי נוחות שהפכו להיות סמל סטאטוס בחברה הישראלית. מאז שנת 2018, עם חשיפת סדרת רבי ה – SUV, סקודה מצאו את המוצר המנצח שכל ישראלי רוצה. רכב גדול, מרווח, מסתדר עם שטח ולא זולל דלק.

 

טויוטה

אי אפשר לדבר על רכבים אהובים בישראל מבלי להזכיר את מלכת הכביש. רכבי טויוטה כל אהובים בישראל, שאפילו גנבי הרכב מתמקדים ברכבי טויוטה. הרכב הגניב ביותר בישראל בשנת 2020 היה טויוטה לנד קרוזר. רכבי שטח, רכבי עבודה, SUV, מיני ואפילו סופר מיני – לטויוטה יש הכל. דגם הקורולה שלה הוא מהרכבים הנפוצים ביותר במדינת ישראל. טויוטה היילקס הוא רכב העבדוה שלא מצריך רישיון C הנפוץ ביותר בישראל והולך ראש בראש עם דגם ה – DMAX של חברת איסוזו.

 

מה אפשר להבין מכך?

הרכבים האהודים ביותר בישראל הם רכבים מתוצרת גרמנית, יפנית ודרום קוריאנית. יצרניות רכב אלו הצליחו להפוך לאגדות אורבניות בכל הנוגע לתחזוקה מכנית, ואגדות אלה מחזקות את המכירות ותפוצת הרכבים במדינה. מעבר לכך, רכב אהוד בדרך יגיע גם עם תפוצה גבוהה של חלקי חילוף. אז בלי לחץ, הכל בר תיקון. סעו בזהירות.

 

כלי תחבורה

אולי תאהבו גם את