חיפוש

פתרונות לזקפה בריאה

קשה יהיה להסביר את התחושה שהגוף מתנגד לכם. שאתם רוצים משהו אבל לא מצליחים להשיג אותו. אם גם אתם מתקשים לחוות ריגוש מיני ולהגיע לזקפה מלאה ובריאה, המאמר הזה הוא בשבילכם, כדי ללמוד על האופציות הקיימות כיום.

 

הרפואה הסינית

לפי הרפואה הסינית ניתן לטפל בצ'י כדי להגיע לזקפה מלאה. אנרגיית הצ'י עוברת דרך מרידיאנים שונים בגוף שהם נקודות אנרגיה. בין אם אתם סובלים מאין אונות או מזקפה שלא מספקת אתכם, הרפואה הסינית מציעה פתרון. לפי האמונה הסינית, נקודת הצ'י המינית מגיעה מהכליות והכבד, וכאשר אנרגיית הצ'י חזקה, גבר יוכל להצליח במיטה. שינוי של נקודות צ'י יכול להיות בעזרת שינוי התזונה או דיקור.

 

תרופות לבעיות אין-אונות

כיום, אפשר למצוא המון סוגים שונים של תחליפי ויאגרה. הם אינם דורשים מרשם, מאושרים על ידי משרד הבריאות וחלקם עשויים חומרים טבעיים בלבד. החומר הפעיל שקיים בוויאגרה, שהייתה בעבר התרופה הנפוצה ביותר לבעיות אימפוטנציה, קיים בתרופות הללו גם כן, אך במינון נמוך יותר. ישנן גם צורות שונות של התרופה, כמו למשל טבליות או ג'ל קמגרה. קיים גם יתרון בו משלוח קמגרה דיסקרטי מגיע עד לביתכם, ואין צורך לצאת מהבית.

 

טסטוסטרון נמוך

מי שסובל מטסטוסטרון נמוך, חווה גם עייפות, כושר פיזי ירוד וגם איבוד עניין במין. בתוך השגרה היומית, לעתים אתם שוכחים לשים לב לירידה בחשק המיני או בחוסר חשק מיני. אז אם אתם חשים כי אין ביכולתכם ליהנות מחיי המין בצורה מקסימלית, ולהגיע לזקפה חזקה, ייתכן כי רמת הטסטוסטרון שלכם נמוכה. ניתן לגלות זאת על ידי בדיקת דם פשוטה אצל הרופא שלכם. אם תגלו כי אכן כך, התייעצו עם הרופא לגבי קבלת חיזוק טסטוסטרון כדי להשיבו לנורמה. חיזוק יכול להינתן דרך כדורים, זריקה או ג'ל.

 

תרופות מרשם

ישנן תרופות רבות, שיכולות לגרום לירידה באיכות הזקפה ולהפחית בצורה משמעותית את עוצמתה. עד כה, גילו כי תרופות שמכילות חוסמי בטא, של הורדת לחץ דם, או נוגדי דיכאון הן כאלו. מכיוון שתרופות אלו מעכבות את תנועת הדם, הן יכולות להאט את זרימת הדם אשר מגיעה לאיבר המין. כך, מבלי לדעת, ישנה תרופה שמחלישה את איכות הזקפה שלכם. אפשר לבדוק אם התרופות הקבועות שלכם מכילות חוסמי בטא, או להתייעץ עם רופא.

 

שיפור של רצפת האגן

ישנם מחקרים שמציגים כיצד חיזוק של רצפת האגן יכול לסייע לבעיות זקפה. נמצא כי גברים אשר ביצעו תרגילי אימון שרירים לרצפת האגן, וגם תרגילי עצירת שתן במקביל לכיווץ של פי הטבעת בו זמנית, הצליחו לחזק ולשפר את הזקפה שלהם לאחר מכן.

 

שינוי אורח חיים

שינוי של אורח החיים יכול להוות פרמטר נוסף, כשההתייחסות היא לתזונה בריאה, כניסה לכושר גופני וגם לוח שגרת שינה עקבי. אם תשקיעו בשינוי, תראו תוצאות.

קמגרה

אולי תאהבו גם את