חיפוש

3 טיפים לבחירת סוכן ביטוח

רכישת ביטוח זה לא עניין של מה בכך. מביני עניין יודעים שיש צורך בהסתייעות מצד סוכן ביטוח מוסמך ומומלץ. מדריך זה עולה לרשת, כדי לרכז את כל המידע החיוני שיוביל אתכם לבחירה נכונה בהקשר זה. קראו את השורות הבאות ותגלו מהם 3 הטיפים שאסור לכם לפספס.

 

טיפ ראשון – תוודאו שהסוכן עובד מול כמה חברות ביטוח

יש כמה פרמטים שעליכם לבדוק אצל הסוכן, רגע לפני שתסגרו אצלו ביטוח. בתור התחלה, עליכם לוודא שהוא עובד מול כמה חברות ביטוח. שכן, הדבר יאפשר לכם לקבל היצע רחב של פוליסות ולבחור את זו המתאימה לכם ביותר. נסביר שסוכני ביטוח שמכירים בחברות השונות, יוכלו לבצע את ההתאמה הטובה ביותר עבורכם בסופו של דבר. בעוד סוכני ביטוח שעובדים מול חברה אחת או שתיים, עשויים להחזיק בהיצע מועט שעשוי לעלות לכם ביוקר.

 

שימו לב – כדאי לערוך השוואה בהר הביטוח

עליכם לדעת שתצטרכו לערוך איתור ביטוחים עם הר הביטוח הבטוח במידה ותגלו שהסוכן הנבחר מחזיק באינפורמציה דלה. הדבר נכון במיוחד במצבים שבהם ברור לכם שאי אפשר להסתמך עליו בכל הנוגע לקבלת מידע מלא בנושא. נציין שמדובר באתר נוח לשימוש שיציג בפניכם את כל הפרטים אודות הפוליסות המתאימות לכם בהתאם לפרמטרים שדרושים לחברת הביטוח.

סוכן הביטוח דן במחירים

טיפ שני – תבדקו את הזמינות שלו

אי אפשר לעסוק בטיפים שיובילו אתכם לבחירת סוכן ביטוח מתאים, מבלי להדגיש את ההיכרות המקדימה עם הזמינות שלו. אתם צריכים להיות בטוחים ב – 100% בכך שהסוכן יהיה זמין עבורכם בעת הצורך. הדבר נכון במיוחד עבור מי שתרים אחר ביטוח נסיעות שמצריך לא פעם יצירת קשר דחוף עם חברת הביטוח. יש מצבים שבהם חברת הביטוח אינה זמינה, כך שהסוכן יכול לסייע ולקשר בין הלקוח לבין נציגים של החברה הנבחרת. נמליץ לבדוק את הפרמטר הזה בשלבים הראשונים, כדי שתוכלו לדעת שיש לכם על מי לסמוך בעת צרה.

 

טיפ שלישי – תסתייעו בחברים שיש להם סוכן ביטוח

סביר להניח שיש לכם חברים, קרובי משפחה או קולגות שמכירים בסוכן ביטוח שמלווה אותם לאורך שנים. עליכם פשוט לברר מי הם ולבקש פרטים אודות הסוכן שמסייע להם. חשוב לציין שתצטרכו לבדוק מולם את הפרמטרים שהוצגו עד כה, כלומר:

  • קשרים עם מספר חברות ביטוח
  • זמינות

יש אנשים שמעדיפים לקבל אינפורמציה על אנשי מקצוע בדרך אחרת, שאינה מצריכה שיתוף מידע בין חברים. אם אתם מעדיפים להתנהל באופן שכזה, עליכם להשתמש באינטרנט. שכן, זו הדרך שתאפשר לקבל חוות דעת אמינות מבלי להיחשף.

 

הפלטפורמות לקבלת אינפורמציה עדכנית ברשת

קבלת פרטים על סוכן ביטוח מומלץ באופן אנונימי, יכולה להתבצע תוך שימוש באחת או יותר מהפלטפורמות הבאות:

  1. לשונית הביקורות של גוגל – ניתן למצוא שם מגוון רחב של חוות דעת שנכתבו על ידי גולשים שהסתייעו בשירותיו של סוכן ביטוח ספציפי שאתם רוצים לבדוק את טיבו. שימו לב, אפשר לראות גם דירוג שניתן לו מ – 1 עד 5 כוכבים (כאשר 5 כוכבים זה הציון הגבוה ביותר)
  2. פורומים – תוכלו לקרוא שרשורים שפורסמו לאחרונה אודות סוכני ביטוח בפורומים שמתאימים לצורך שלכם (לדוגמא, בפורום נסיעות תוכלו לקרוא על סוכני נסיעות לחו"ל וכדומה).

 

השורה התחתונה

עד כאן 3 הטיפים שיאפשר לכם לבחור סוכן ביטוח שיתאים לכם מכל הבחינות. בשלב זה יש בידיכם את כל הפרטים שיובילו לבחירה הטובה ביותר. כעת אתם יודעים שתצטרכו לעבור באתר הר הביטוח ולבחור בסוכן שעומד בקריטריונים שהוצגו במהלך המדריך, כך שנותר לנו לאחל לכם דרך צלחה.

סוכן סגור עסקה עם ביטוח חיים

אולי תאהבו גם את

ממון
מה זה כפל ביטוח?

כפל ביטוחי נחשב כיום לאחד הרעות והחולות של ענף הביטוח בישראל, וזאת לאור מיליארדי השקלים אשר ניתנים לחברות הביטוח השונות, מבלי שהלקוח יודע. כיצד פותרים

קראו עוד »
ביטוח דירה

עבור רוב האנשים הרכישה הכי גדולה ומשמעותית בחיים היא רכישת דירה. יש אומנם אנשים שנולדו ללא כל קושי כלכלי והוריהם קנו להם דירה כבר בגיל

קראו עוד »